jedlo v lese

Jedlo v lese (Lesná vyžieračka II.)

Leto za nami, hádam je na čase niečo o ňom aj spomenúť. Na nesmelý začiatok leta pripadá tento kratučký výlet zameraný na jedlo v lese. Viem že videá a produkty v eshope meškajú, proste katastrofa, postupne to dobehneme, ako Marek hovorí „veď čoskoro to spravíš… „

Výlet začal až podvečer, chystal sa dážď, tak sme rýchlo rozložili celty a hamaky a divadlo mohlo začať. Slušne pokropilo zafúkalo tak na hodinku, potom vyliezlo na chvíľku ešte slniečko.

Na jedálnom lístku kuracie mäso na sušených paradajkách, a netradične aj steak. Nočné škrabanie – čistenie panvice a vyvarovanie s vodou kvôli následnému pečeniu palaciniek sa už do videa nedostalo.

Kuriozita večera bola moja nová diera v Decathlon podrážke. Nechtiac vyrobená bežným konárikom, ale stáva sa aj v lepších rodinách. Vytiahnutie som zanedbal, drievko sa vcuclo pod výstelku do topánky, tak preto na jednom zo záberov režem topánku Opinelom.

Svoje si užila aj špeciálna dede celta k ohňu, nápory vetra trhali šnúrky ako špagety. Vetrisko rýchlo ustál, keby lialo dlhšie bola by to iná káva.

Napriek veternému podvečeru bola noc príjemná. Za tmy prekvapivo dobehol aj tretí účastník, kiež by sa jeho výjazdy opakovali častejšie, samozrejme zdrhol so svitaním a ja som tradične zase prespal východovku. Jedlo v lese bolo ale znamenité, snáď „čoskoro“ znova :)

jedlo v lese