baner jar 2020

Jar CrOVInorezu

Obdobie februárového pracovného ošiaľu sa neskončilo tučnými prémiami ale núteným voľnom a zvýšeným pobytom v Malých Karpatoch.

Aspoň niečo pozitívne, frekvencia výletov sa tak zvýšila, že pár nocovačiek po únikoch z práce po obede som úplne prestal evidovať. Priznávam, že môj pobyt vonku sa niekedy znížil k pudovému vyjedaniu donesených poživín a užívaniu si lesa.

Ako sa začala objavovať zeleň z času načas sme aj nejaký ten záber do kompilácie spravili. K slovu sa ale viac dostávala panvica a rôzne kuchárske variácie. Kuchár Boris si našiel nové hobby vo forme dobrovoľného pobehovania po žltom stane v overale a plynovej maske.. každý máme nejakú úchylku. Zastupujúci kuchár teda kameru trošku zanedbával.

Nastala éra návštev lokalít so starými dubmi, zbieranie materiálu z nocí presvetlených mesiacom a daždivých rán. Popri poľavení opatrení vybehli na výlet aj decká. Vybrali miesto, pripravili kávu, večeru a prezieravo sa hrali obďaleč, nech majú pokoj od dospelákov.

Jar pokračuje ďalej a s ňou aj naše bádanie po nových miestach so starými stromami. Zavítala k nám aj vzácna návšteva z východu. Po trápení Aladinom, nám počasie pripravilo pekný zážitok, ale o tom viac až v ďalšom článku.

« z 2 »