banerhavranicax

Cesnakové lány

Tri dni voľna,  rozkvitnuté divé cesnaky a nočná teplota 10 stupňov sú ideálne podmienky pre príjemnú nocovačku v malokarpatskom lesíku.

Okrem ochutnávky rumu a pár špekáčikov bola motiváciou aj výroba pár fotiek pre prestížneho poľského výrobcu Cumulus a ich relatívnu novinku – páperové zateplenie pre hamaky.  Ak ste zvedaví, môžete si ich produkty prezrieť na linku tu, cena je trošku vyššia ako by našinec očakával, keď sa však viac zahĺbite do problému zateplenia a kvality peria/textilu, zistíte, že táto ponuka je nakoniec celkom racionálna.

Ranná fotografia začínala tradične pred piatou, čo nie je pre mňa práve ideálny čas na vyskakovanie z vykúreného períčka.

Kávu zvládnem spraviť aj bez toho, aby som vôbec vyliezol z hamaku, horšie je to však s filmovaním a to hlavne vtedy, ak si v noci zatiahnete celtu tam, kde bude ráno vychádzať slnko… no čo, stáva sa.

 

 

Nakoniec som sa nechal vyduriť, posťahoval som trochu celty pre Mareka, nech nie sú na fotkách len samé strechy.

 

 

Slnko stúplo a začalo nás vyháňať na Záruby. Skontrolovali sme stav cesnakov pod vrcholom a po krátkej prestávke medzi hordami turistov na vrchole spokojne a unavene zbehli dole. Krátky zostrih na videu:

 

Link na všetky videá.

 

Foto (c) M.P.

[woocommerce_social_media_share_buttons]