hamaky v trave

A rok je fuč

Dátum je vidieť, takže ani nemôžem klamať, rok sa s rokom stretol odkedy som sem niečo napísal.

Kam sa tie hamaky za ten rok posunuli, zdá sa ze dohromady nikam. Špička ľadovca zostáva bez podstatných zmien. Teda pokiaľ Dutchovi nepreskočí a nezačne našívať aj top-quilty na hamak. Na vrch sa doťahujú postupne ďalší, niekto kvantitatívne(Lesovik), ďalší kvalitou (Khibu). Čínska invázia naďalej pokračuje „nočnými mačkami“ za pomoci influencerov a rôznych ľúbivých stránok plných absurdných sľubov, v podstate nič nové.

Čo nové v našom svete mikro výletov, kto vlastne chodí von? Hamak komunita rozvrátená, jeden sa venuje na sto procent deckám, ďalší nakúpil elektro posúvadlo a je nedostihnuteľný, iný chce ale nemôže a tak vieš, jedno s druhým, babka mala meniny.

Takže hľadám parťákov, či už hneď alebo neskôr, ak chceš ísť niekedy napíš/zavolaj už teraz aj bez plánu. Tel.: 0903960273 rovnako whatsapp/viber alebo email (v kontaktoch), snažíme sa chodiť stále, niečo naplánujeme. Zvyčajne sme v Malých Karpatoch, ale nie je problém zájsť aj ďalej. Koniec teleshopping hlásenia.

Pár fotografii z výletov zvyknem zvyčajne pridávať každý týždeň na spodok hlavnej stránky, takže tu s tým nebudem otravovať. Za zmienku stoja možno nové videá z cesnakov. Snáď som už našiel cestu ako video relatívne rýchlo vyprodukovať, aj za cenu nižšej kvality, aby som sa nedostal do stavu kedy to nie som schopný dokončiť a občas ani začať…

Alebo toto s pánmi z woodsmen:

Ak ste už videli obe, novšie sú už tiež na kanáli, link.

Je to ťažký osud, chodiť zakaždým trpieť niekam do lesa.

Tak, zase o rok. ;-)